Kai kitą kartą abejosi dėl savo išvaizdos

Prisimink, kad tavo kūnas kasdien daro milijonus dalykų dėl tavęs. Kartais norime keistis tam, kad labiau mylėtume save, kai iš tiesų labiau pamilus save, greičiau sulaukiame ir norimų pokyčių.

Šis laiškas labiau palies moteris, nes mus abejoti ir gėdytis išmoko aplinka ir netikri grožio standartai. Tau nereikia lygintis su filtrais ir koreguotais viršeliais, jaustis pasenus po 30 ir bijoti rodyti kūną, nes jis kasdien stengiasi dėl tavęs, ir yra tavo namai, o ne daiktas kitiems pasižiūrėti.

Aš anksti išmokau laikyti atstumą tarp savęs ir savo kūno, nes žinojau, kad nesu graži. Tai buvo tik faktas, kuris skatino būti įdomiai kitaip. Paauglystėj buvau ta pana, su kuria bernams buvo faina kalbėtis, vėliau daug lipau į sceną, garsiai juokiaus ir mėgau būti dėmesio centre. Tie, kam patikdavau, vertino mane ne dėl išorės, – tai atrodė saugu ir pastūmėjo investuoti į tai, kad būčiau įdomi, linksma, juokinga, kitokia. Mano kūnas man ne itin rūpėjo, bet paradoksalu, jog ėmiau gauti komplimentų dėl sportiškumo (bėgiojau, šokau, plaukiojau ir mėgau kilnoti sunkius daiktus). Turbūt tada manyje užsidegė pirma lemputė dėl išvaizdos, kuri po daug metų tapo perdėtu sportavimu ir fizine trauma. Man reikėjo nemažai laiko vėl grįžti į savo kūną, tik per visai kitokį santykį. Grįžau į namus.

Šiandien esu berniukiškų formų trenerė be užpakalio, su nelygiom šlaunim, hip dips (tai turi visos!), strijom nugaros viršuj (prisiekiu – aš užaugau per naktį!), mano kojos nuolat mėlynos, turiu randų, bėrimų, raukšlių, nuostabią nosį ir kreivą šypseną, kurios nekeisčiau į nieką. Nieko nekeisčiau. Net sugadintų nugaros slankstelių, kurie ir nuvedė mane į trenerės profesiją, nes tik padėjus sau, galėjau padėti kitiems.

Šiandien man selflove yra ir tai, kad savo kūnui esu reikli, renkuosi tikrai ne visada patogius sprendimus, ir dažnai primenu sau, kad mano vertės neapibrėžia nei kiti žmonės, nei įvykiai. Supratau ir tai, kad net tobuliausia rutina ir gyvenimo būdas neveikia, jei nepasirūpinu savo mintimis bei emocine būkle. Ir nekart įsitikinau, kad norint labiau priimti save, svarbu “išsivalyti savo kiemą” – medijų turinį ir kritikuojančią aplinką bei liautis kalbėti su savimi ir apie save negražiai. Visos “leškos, bulkos, lašekai, meškos” – stop. O jei tavo treneris vartoja tokius žodžius, bėk.

“Netobulumų” turi VISOS realios moterys. Taip, sportas ir gyvensena atsiliepia kūnui, ypač tada, kai darai tai, nes nori jaustis stipri, energinga, laisva ir šventi savo kūno galimybes. Bet būtent tai, kas kalba apie tavo unikalumą, patirtį, augimą, yra patys patraukliausi dalykai apie tave.

Dalintis:

Facebook
Twitter
LinkedIn

Gauk PNP naujienlaiškį!

Prenumeruok ir kiekvieną pirmadienį sulauk savo motyvacijos dozės, naudingos informacijos ir nuorodų, sveikų receptų ir patarimų, kaip dar geriau jaustis, nepritrūkti energijos ir pozityvumo!

Labas, ar žinojai, kad fizinis aktyvumas gerina atmintį ir mokymosi rezultatus? Tavo užklausą gavome ir netrukus su tavimi susisieksime el. paštu. Dar daugiau žinių, dar daugiau atktyvumo, dar daugiau energijos!

Studento narystė

Pridėkite galiojantį studento pažymėjimą:

Gauk PNP naujienlaiškį!

Prenumeruok ir kiekvieną pirmadienį sulauk savo motyvacijos dozės, naudingos informacijos ir nuorodų, sveikų receptų ir patarimų, kaip dar geriau jaustis, nepritrūkti energijos ir pozityvumo!